İçeriklere Erişimin Yeni Adı: Bundle

Bilenler bilir, akıllı telefonum ve tabletimle zamanımın çoğu bir şeyler okuyarak geçiyor. Bu okumalar arasında ise en çok ihtiyaç duyduğum uygulamalar, content curation denilen ve farklı kaynaklardan beslenerek, ilgilendiğim içeriklere erişimi kolaylaştıran uygulamalar oluyor. Bundle da yeni favori uygulamam.

Bundle ile yerli – yabancı haber ve blog kaynaklarından en son paylaşımları takip edebiliyorsunuz. Popüler haberlere ek olarak teknoloji, fotoğraf, spor, sanat ve tasarım, ekonomi, magazin, bilim, otomobil, moda, gezi, dergi, sinema gibi farklı kategoriler de bulunuyor. Bu kategorilerdeki kaynakları kişiselleştirerek kendinize göre bir RSS takip listesi oluşturmuş oluyorsunuz. Kaynakları daha da kişiselleştirmek isterseniz de My Bundle bölümünü kullanabilirsiniz.

Bundle şu anda iPhone ve iPad’de kullanılabiliyor. Uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz.

Haberleri okurken tekli, ikili ve üçlü sütun şeklinde dizilim yapmak da mümkün.

Uygulamanın içerik pazarlaması anlamında faydalı olacağını ve yakın zamanda adını daha da duyuracağını düşünüyorum. Bu şekilde bir uygulamanın ülkemizden çıkmış olmasına da ayrıca sevindim. Umarım kısa sürede gördüğü ilgi katlanarak artar.

Bundle’ı Twitter‘da ve Facebook‘ta da takip edebilirsiniz.

Muhabbete Katılın, Görüşünüzü Paylaşın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.