Dünyadan Ali’ye: Bölüm 4

Bu blogu okuyanlar bilir, ara sıra hayatımda olan önemli olayları aktarıyorum. Bu da bu serinin dördüncü yazısı. İlk yazıya buradan, ikinciye buradan, üçüncüye de buradan ulaşabilirsiniz.

 İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Trend Sunumu

Üniversitelere söyleşiye, seminer vermeye ve ders anlatmaya gitmeyi sevdiğimi bilirsiniz. Bu sevginin katlanarak arttığı bir dönemde pazarlamanın nereye gittiğini, nasıl bir evrime girdiğini ve trendleri İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde anlattım. Benimle inanılmaz yakından ilgilenen ve sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi güzel muhabbet etmemi sağlayan tüm hocalarıma ve dikkatle dinleyen, sorularıyla kafa açan tüm öğrencilere buradan teşekkür ediyorum.

Tanımaktan çok mutlu olduğum Mete Hoca

“Yaratıcı Ekip Lideri” Oldum

Önceden Strateji ve Reklam Yönetimi Ekip Lideri olduğum Likeable Istanbul’da artık Yaratıcı Ekip Lideri olarak görev yapıyorum. Bu unvan değişikliği ile beraber yeniden terfi almış oldum. Bundan sonraki ana sorumluluğum içerisinde yaratıcı işler yer alıyor.

1 Effie, 2 Stevie Kazandık

Volkswagen için yaptığımız Lovemark kampanyası ile 2014 Effie Awards’da Gümüş Effie aldık. Yaratıcı Ekip Lideri oluşumu takiben, Stevie Awards’da Volkswagen Facebook sayfası ile Gümüş Stevie, DOD Twitter hesabı ile de Bronz Stevie ödülü aldık. Aldığımız ödülleri ajansta ekipçe kutladık.

Evleniyoruz, mutluyuz

3. bölümde nişanlandığımı yazmıştım, nikah da bu yazıya kısmet oldu. 16 Ağustos’ta Simge Hanım’la imzaları attık ve sürecin yorgunluğunu Yunan Adaları’nda balayıyla attık. Yunan Adaları ve gemi turunun güzelliğini ayrı bir yazıda anlatmak istiyorum. Bu sayede ziyaret etmeyi düşünenlere de bir faydamız olur.

Teşekkür Etmeden Olmaz

Her yazıda teşekkür ettiğim isimler oluyor. Bu yazıda da başta düğün sürecindeki olumlu yaklaşımları, maddi ve manevi tüm katkıları ile süreci sıfır gerilimle atlatmamızı sağlayan ailelerimize çok teşekkür ederim. Ticaret Üniversitesi’ne davet ederek kendisini çalışırken de görebildiğim kuzenim Mehmet Gülnar’a, Mete Çamdereli ve Gülay Öztürk hocalarıma, mesaide birlikte emek harcadığımız ajanstaki arkadaşlarıma, çok güzel bir balayı geçirmemizi sağlayan Pınar Abla ve Emre Abi ile ETS Tur’a çok teşekkürler.

Hepiniz iyi ki varsınız…

3 Comments

Muhabbete Katılın, Görüşünüzü Paylaşın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.