Nasıl Yapılır: Twitter’da İstediğiniz Kişi Olarak Giriş Yapmak

Twitter’a kendi kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız kadar normal bir şey yoktur. Kendi adınıza alınmış hesabınızla giriş yaptıktan sonra hep o alıştığınız penceredesinizdir. Peki ya bu sefer istediğiniz bir kişinin hesabıyla giriş yapsaydınız nasıl olurdu?

Örneğin 2 milyondan fazla takipçisi olan Oprah Winfrey (oprah). Hemen buradaki kutuya “oprah” yazın (tırnak işaretleri olmadan) ve Oprah Winfery’in Twitter’a giriş yaptığındaki ana sayfasını görün.

Tabii sadece Oprah için değil, Twitter kullanıcı adını bildiğiniz herkes için bunu uygulayabilirsiniz. Örneğin ben! “alierkurt” yazın ve ana sayfamda kimlerin tweet’lediğini kendiniz görün…

Sitenin bloglarda yer almasından sonra, bir anda patlayan ziyaretçi trafiği, servisi tamamen yavaşlatmış durumda. Son 5 denemedir siteye giriş yapamıyorum. Zaten girişte sizi “Kullanıcılar, problemlerden dolayı üzgünüm. Bu kadar fazla trafik beklemiyordum. Düzeltmeye çalışıyorum” ibaresi yer alıyor.

Böyle bir servise ne gerek var bilmiyorum ama ünlüleri merak eden tonlarca takipçi için bulunmaz nimet olacağı düşüncesindeyim…

21 Yorum

Muhabbete Katılın, Görüşünüzü Paylaşın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.