Tektekçi’den Düğün Hediyesi

Tektekçi’yle bir olduk ve pek sevgili eşim Simge’ye balayı dönüşünde minik bir sürpriz yaptık. Sürprizin içinde 10’lu shot tepsisi ve en sevdiğimiz kokteyller vardı. Tepsi salondaki yerini aldı bile.

Bütün hikaye, Simge ile beraber Mayıs ayında Beyoğlu şubesine gittiğimiz Tektekçi’de başladı. Simge’nin de Tektekçi’yi benim kadar sevdiğini bildiğim için, o akşam shot atarken aklıma şöyle bir plan geldi: Tektekçi’ye mail atacaktım ve kendilerine olan sevgimizi haykırarak, ev görme hediyesi olarak shot seti isteyecektim. Olumsuz yanıt alma ihtimalini de göz önüne alarak, içimden geldiği gibi maili yazdım. Aldığım cevap beni daha da mutlu etti. Ben sadece shot seti istemiştim, Tektekçi ek olarak en sevdiğimiz kokteylleri taze taze göndermeyi önerdi. İşte sürpriz burada bir kat daha güzelleşmişti.

Mail üzerinden ilerleyen iletişimimiz o kadar samimi ve güzel geçti ki, sanki 40 yıllık arkadaşlarımla Simge’ye bir sürpriz hazırlıyor gibiydik. İlettiğimiz kokteyller ve shot seti, şirin tepsisi ile kapımıza kadar geldi.

Bu vesileyle buradan Burçay ve Damla Hanım ile Samet Bey’e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde ağzımız daha da tatlandı.

Sağlığına Tektekçi!

Muhabbete Katılın, Görüşünüzü Paylaşın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.