Green Card Çekilişini Kazanınca Ne Yapmalı?

Şehir efsanesi sanılan ve “Aaa o gerçek mi ya?” diye de bilinen Green Card çekilişine katılım ve rastgele seçilmeye hak kazanma sonrası yapılacakları, süreci ve detayları rastgele seçilen talihliler için biraz muamma ve karışık gibi gelse de aslında öyle değil. Her şeyin belli bir sırası ve düzeni var. İşte ben de bu süreci çektiğim videoda anlatmaya çalıştım.

Green Card çekilişine nasıl katılacaksınız? Çekilişi kazanırsanız ne yapacaksınız? Mülakata gitmeden önce yapılması gerekenler neler? Sağlık raporu nereden alınır ve nasıl bir süreci var? Vize bültenini neden takip etmelisiniz? Mülakat gününün geldiğini nereden öğreneceksiniz? Mülakat için nasıl hazırlıklar yapmak gerekiyor? Mülakat sırasında ve mülakatı geçtikten sonra sizi neler bekliyor? Göçmenlik ücretini nereye ödeyeceksiniz? Green Card’ınız size nasıl ulaşacak? Cevabı videoda.

Videoda bahsi geçen önemli adresler de şöyle:

Herkese bol şans!

Yeni Yazılar E-mailinize Gelsin Mi?

Bloga yeni yazı yazdığımda e-mail yoluyla haberdar olmak isterseniz, lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi girin. Spam yapmayacağıma söz veriyorum.  

Muhabbete Katılın, Görüşünüzü Paylaşın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.